NATURĘ DA SIĘ POPRAWIĆ!


W swojej pracy z klientką stosuję kilka metod przedłużania/zagęszczania włosów.

Metoda 1:

Przedłużanie włosów — APARATEM ULTRADŹWIĘKOWYM — Polecam innowacyjną, najnowszą, rewolucyjną metodę przedłużania i zagęszczania włosów. Metoda ta jest całkowicie bezinwazyjna! Jest to przełom w przedłużaniu włosów. Ta rewolucyjna metoda łączy włosy — zgrzewa je na zimno za pomocą ultradźwięków.
Łączenia są malutkie, płaskie, niewidoczne, dopasowane kolorystycznie do włosów. Fale ultradźwiękowe spełniają role aktywatora miejsc połączeń włosa bez wpływu na strukturę naszych włosów i skóry głowy. Miejsca łączeń są niewidoczne.
Ta rewolucyjna metoda pozwala na maksymalną ochronę dla włosów. Nawet przy częstym stosowaniu ultradźwięków, włosy pozostają całkowicie zdrowe i nie uszkodzone. Końcówki aparatu są zimne dlatego nie palą włosów ani skóry głowy i dlatego łączenia można wykonywać blisko skóry głowy.

Metoda 2:

Microrings Hair Extenssion™ (obrączki, metoda na zimno).
Polega ona na doczepianiu pasemek do Twoich naturalnych włosów przez niewielkie, po zamocowaniu, niewidoczne aluminiowe (lub z silikonem)obrączki dopasowane kolorem do koloru włosów. Główną zaletą metody jest to, że Twoje włosy nie są poddawane działaniu temperatury ani środków chemicznych, które to czynniki mogą mieć negatywny wpływ na strukturę włosa. Kolejnym atutem jest to, że metoda MICRO RINGS™ pozwala na zapewnienie długotrwałego efektu przedłużenia, ponieważ gdy pojawia się odrost doczepione pasemka wraz z obrączkami można podciągnąć i nosić przez kolejne miesiące! Obrączki mogą być od wewnętrznej strony gwintowane, lub pokryte warstwą silikonu (obie możliwości mają na celu poprawienie wytrzymałości łączenia). Obrączki silikonowe zapewniają stosunkowo lepsze łączenie w porównaniu do obrączek gwintowanych).

Metoda 3:

Easy Hair Extenssion™ ( miedziane tulejki, metoda na zimno).
Do mocowania pasemek do Twoich włosów stosowane są miedziane tulejki, nieznacznie dłuższe od obrączek, dobrane kolorem do koloru włosów. Tulejki po zamocowaniu pozostają płaskie i niewidoczne. Metoda pozwala uniknąć stosowania temperatury i środków chemicznych bezpośrednio na powierzchni Twoich włosów. Sposób mocowania niemal całkowicie wyklucza możliwość zsunięcia się pasemka. W przypadku tej metody również możliwe jest podciągnięcie pasemek, gdy pojawi się zbyt duży odrost.

Metoda 4:

Metoda keratynowa — polega na przedłużeniu pasemkami z końcówką zakończoną łuską keratynową.
Jest to również w 100% bezpieczna metoda przedłużania dla naturalnych włosów. Zawarta w łusce keratyna jest słynna z wartości regeneracyjnych więc można ją śmiało stosować na suche, zniszczone i kruche włosy. Polega na opleceniu łuską naturalnego włosa i zgrzaniu zgrzewarką o niskiej temperaturze co powoduje zamknięcie łuski. Przy idealnie dobranym kolorze włosów, zgrzew taki jest praktycznie niewidoczny, poza tym jest bardzo wytrzymały i niewielki. Przy tej metodzie nie ma możliwości zsunięcia się pasemka, a ilość doczepionych włosów może być nieokreślona, co za tym idzie można dokonać takiego efektu końcowego jaki życzy sobie klientka a zgrzew nadal będzie niewielki i praktycznie niewidoczny. Po ok. 3-4 miesiącach noszenia, zdejmuje się pasemka specjalnym płynem, który również nie ma wpływu na jakość i stan włosów naturalnych.